Accesslog i errorlog na webhostingu

Na webhostingu możesz aktywować usługę logowania dostępów i błędów, logi są dostępne w administracji klienta.
Usługi dodatkowe accesslog i errorlog są płatne według aktualnego cennika. Usługi atywujesz w Panelu Klienta, w zakładce „usługi dodatkowe” konkretnego webhostingu. Usługa errorlog rejestruje wszystkie błędy związane z daną witryną (błędy zarówno z Apache, jak i PHP). Usługa accesslog dostępu rejestruje wszystkie dostępy do witryny. Soubory logů jsou přístupné v zákaznické administraci, v detailu webhostingu, v levém menu pod odkazem Logy. W obu przypadkach, logowanie do pliku następuje co godzinę. Logi są usuwane po 7 dniach.

Aktywacja tymczasowa​

Usługę accesslog i errorlog można aktywować tymczasowo (także za pośrednictwem Panelu Klienta). Usługa zostanie bezpłatnie aktywowana na 24 godziny, opcja ta jest dostępna tylko 1 raz na 30 dni.

Cennik​

Podane ceny bez VAT / z VAT 21%.
Ciesz się wysoką wydajnością, stabilnością i jakością! Idealny dla WordPress, Joomla, e-sklepów...

HPE Moonshot

Služba je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

45 výkonných serverů v jednom boxu o velikosti 4 a 1/3U. Každý server s konektivitou 2 x 10 Gbps do redundantních switchů. Konektivita celého boxu až 8 x 40 = 320 Gbps! Celkově až 450 serverů v jednom racku.
Jen a pouze NVMe SSD disky.

WEBHOSTING NoLimit
15,14 Zł/měsíc
(18,32 Zł/měsíc s DPH)
Nejoblíbenější hosting v ČR!