VPS SSD

Bezkonkurenční nabídka unmanaged virtuálních privátních serverů s SSD disky, s plnou virtualizací (KVM), root přístupem a libovolným operačním systémem.

Bezkonkurenční nabídka!
od 146 Kč/měsíc
(176,66 Kč/měsíc s DPH)

Virtuální privátní servery s SSD disky!

Nabídka je složená ze stavebnice po modulech 2 GB garantované RAM DDR3, 15 GB prostoru na SSD discích (nejvyšší výkon, nejvyšší spolehlivost a také nejdražší řešení) a dostatečným výkonem procesorů Xeon. Možno přikoupit příplatkové služby.

VPS SSD Profi

Dvojnásobný prostor na SSD discích, snapshoty, zálohování, Firewall, ...
od 253 Kč/měsíc 306,13 Kč/měsíc s DPH
 • CPU: až 8 vláken Xeon 1.70 GHz
 • RAM: až 32 GB (vyhrazená)
 • HDD: až 480 GB (serverové SSD disky, RAID 10)
 • Dostupnost: 99,99%
 • Přenos dat: neomezený
 • Operační systém: jakýkoliv (Linux, Windows)
 • Instalace OS: bez omezení, kdykoliv a cokoliv lze změnit
 • Vzdálená správa: KVM, SSH, VNC, web - dle OS
 • interní snapshoty
 • interní denní zálohy
 • externí týdenní zálohy
 • firewall (10 pravidel)
 • DDoS ochrana
Doporučujeme

VPS SSD

Základní verze VPS SSD, po stejných skocích lze objednávat a rozšiřovat.
od 146 Kč/měsíc 176,66 Kč/měsíc s DPH
 • CPU: až 8 vláken Xeon 1.70 GHz
 • RAM: až 32 GB (vyhrazená)
 • HDD: až 240 GB (serverové SSD disky, RAID 10)
 • Dostupnost: 99,99%
 • Přenos dat: neomezený
 • Operační systém: jakýkoliv (Linux, Windows)
 • Instalace OS: bez omezení, kdykoliv a cokoliv lze změnit
 • Vzdálená správa: KVM, SSH, VNC, web - dle OS
 • interní snapshoty + 50 Kč/modul (60,50 Kč/modul s DPH)
 • interní denní zálohy + 25 Kč/modul (30,25 Kč/modul s DPH)
 • externí týdenní zálohy + 50 Kč/modul (60,50 Kč/modul s DPH)
 • firewall (10 pravidel) + 25 Kč/modul (30,25 Kč/modul s DPH)
 • DDoS ochrana + 25 Kč/modul (30,25 Kč/modul s DPH)

Vždy se objednává po uvedených modulech (obsahujících velikost garantované RAM DDR3, příslušný podíl výkonu procesoru a prostor na HDD), každý modul je za jednotnou cenu a zákazník si objedná kolik modulů sám potřebuje. Počet modulů lze navýšit i za provozu (obnáší to restart, případně krátký výpadek související se zvětšováním disku).

Nabízené varianty

HPE DL380

Na tomto hardware provozujeme VPS SSD.

Vysoká stabilita, vysoký výkon a spolehlivost. Nejlepší poměr cena/výkon na trhu. Přejděte ještě dnes k největšímu provozovateli virtuálních serverů v ČR. Důvěřujte profesionálům.

Nabízené varianty VPS SSD

1 modul
146 Kč/měsíc
(176,66 Kč/měs. s DPH)
2 moduly
292 Kč/měsíc
(353,32 Kč/měs. s DPH)
4 moduly
584 Kč/měsíc
(706,64 Kč/měs. s DPH)
8 modulů
1168 Kč/měsíc
(1413,28 Kč/měs. s DPH)
16 modulů
2336 Kč/měsíc
(2826,56 Kč/měs. s DPH)

Ceny uvedeny za 1 měsíc při platbě na rok, při měsíční fakturaci příplatek 10%. Procesorem se myslí virtuální procesor = 1 sdílené vlákno fyzického procesoru.
Více než 16 modulů u VPS SSD nenabízíme. Při vyšších požadavcích využijte nabídky dedikovaných serverů.

Nabízené varianty VPS SSD Profi

1 modul
253 Kč/měsíc
(306,13 Kč/měs. s DPH)
2 moduly
506 Kč/měsíc
(612,26 Kč/měs. s DPH)
4 moduly
1012 Kč/měsíc
(1224,52 Kč/měs. s DPH)
8 modulů
2024 Kč/měsíc
(2449,04 Kč/měs. s DPH)
16 modulů
4048 Kč/měsíc
(4898,08 Kč/měs. s DPH)

Ceny uvedeny za 1 měsíc při platbě na rok, při měsíční fakturaci příplatek 10%. Procesorem se myslí virtuální procesor = 1 sdílené vlákno fyzického procesoru.
Více než 16 modulů u VPS SSD nenabízíme. Při vyšších požadavcích využijte nabídky dedikovaných serverů.

Management VPS SSD

Další informace o ovládání a správě VPS SSD naleznete ve znalostní bázi »

Operační systémy

Při objednávce virtuálního serveru je možné si vybrat některý z předinstalovaných operačních systémů založených na Linuxu.

Vždy se jedná pouze o základní instalaci bez dalšího software. K serveru má zákazník přístup s plnými právy přes SSH jako uživatel root.

Poslední možností je objednání virtuálního serveru bez operačního systému. Zákazník si pak po zřízení serveru v zákaznické administraci připojí CD/DVD dle své volby, z toho CD/DVD nabootuje a provede vlastní instalaci libovolného systému. Pokud zákazník instaluje operační systém, který vyžaduje licenci, je zákazník povinen takovou licenci vlastnit a na vyžádání ji předložit.

Proč zvolit WEDOS?

Vysoký výkon, bezpečnost, stabilita a kvalita.
SUPER CENA!
VPS SSD
146 Kč
měsíčně bez DPH
176,66 Kč/měsíc s DPH

UPOZORNĚNÍ!

Pro provoz a správu virtuálního serveru je potřeba mít alespoň základní znalosti správy příslušného operačního systému. K předinstalovanému software nenabízíme žádnou záruku ani bezplatnou podporu. Na rozdíl od webhostingu se u VPS o server nestaráme, neprovádíme instalace potřebného software, ani konfigurace a úpravy na přání zákazníka atd. (pouze formou placené práce našeho technika). 

Virtuální server neobsahuje žádný další software (např. WWW server, PHP, databázi apod.). Jedná se o pouze základní instalaci operačního systému. Instalace a konfigurace jakéhokoliv dalšího software a služeb je plně v režii zákazníka! K dispozici jsou různé distribuce operačního systému a různé nástroje pro správu. Jestliže s tím zkušenosti nemáte a ani nemáte nikoho, kdo by se vám o to staral, doporučujeme zvolit webhosting.

Dárky k VPS SSD

K nově zakoupenému virtuálnímu serveru si můžete vybrat dárek.

Webhosting LowCost

Určené pre skúsených užívateľov. Profesionáli nepotrebujú žiadne zbytočné parametre ani výkon navyše.
Teraz ZĽAVA !!! Použite kupón: LOWCOSTEUR
1,25 € / mesiac
(2,49 € 1,51 € / mesiac s DPH)

Najlacnejšie profesionálne riešenie

Skutočný nízkonákladový webhosting na značkovom hardvéri.

Ideálne
pre WordPress

Všetky potrebné parametre pre bezproblémový chod WordPress

Najmodernejší
hardvér

Doprajte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu značkového serverového hardvéru!

«LowCost» – Webhosting pre skutočných profesionálov. Obsahuje všetko čo potrebujete pre prevádzku náročnej webovej stránky, ale nič naviac 🙂
Teraz ZĽAVA!
1,25 €
mesiacne bez DPH
Kupón: LOWCOSTEUR
1,51 € / mes. s DPH

Ideálne pre WordPress, Joomla, e-shopy, ...

Doprajte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideálne pre WordPress, Joomla, e-shopy ...

Darčeky k webhostingu

Ku každej objednávke webhostingu LowCost si môžete vybrať darček.

Potrebujete pomôcť?

Naša zákaznícka podpora je zložená z ľudí, ktorých baví internetové technológie. Poskytne vám informácie o službách, prípadne pomôže s objednávkou a s ovládaním služby cez zákaznícku administráciu. Môže vám pomôcť pri riešení fakturačných záležitostí. Pred tým ako nás kontaktujete, preštudujte si našu znalostnú bázu, v ktorej je väčšina otázok a problémov riešená.
Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom chatu, e-mailu alebo kontaktného formulára. Reakčná doba je pri bežných technických otázkach okamžitá, v prípade zložitejších problémov vám do 2 hodín odpovie technik.

FAQ - najčastejšie otázky

Tu máme detailný popis (krok za krokom) ako previesť webhosting od iného poskytovateľa k nám. Bez výpadku a bez problémov.
Pri službe LowCost nie sú aliasy. Pokiaľ potrebujete na jednom webhostingu používať viac domén, tak odporúčame NoLimit, NoLimit Extra alebo WMS.
Neviete, aké sú presné rozdiely medzi webhostingom, virtuálnym serverom (VPS) a dedikovaným serverom a nemôžete sa rozhodnúť, čo z toho je lepšie riešenie pre prevádzku vašich stránok či iné aplikácie? Ak chcete prevádzkovať napr. WWW stránky, dá sa na to použiť ktorýkoľvek z našich hostingových produktov – webhosting, VPS aj dedikovaný server. Rozdiely medzi nimi sú v možnostiach, ktoré ponúka, náročnosti správy, výkonu, miery zdieľania servera s ďalšími zákazníkmi ai. Viac informácií: porovnanie — webhosting — VPS — dedikovaný server »

Potrebujete vyšší výkon?

Prejdite na NoLimit Extra. Získate vyšší procesorový výkon, lepšie parametre PHP, viac miesta pre databázy a e-maily. Súčasťou balíčka Extra je aj denné zálohovanie a obnova zo zálohy zadarmo.
Virtuální server s SSD disky - vyzkoušejte na 7 dní ZDARMA

Potřebujete pomoci?

Naše zákaznická podpora je složená z lidí, které baví internetové technologie. Poskytne vám informace o službách, případně pomůže s objednávkou a s ovládáním služby přes zákaznickou administraci. Může vám pomoci při řešení fakturačních záležitostí.

Před tím než nás kontaktujete, prostudujte si naši znalostní bázi, v níž je většina dotazů a problémů řešena.

Podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu prostřednictvím chatu, e-mailu nebo kontaktního formuláře. Reakční doba je u běžných technických dotazů okamžitá, v případě složitějších problémů vám do 2 hodin odpoví technik.

FAQ - nejčastější otázky

VPS SSD je server běžící na virtualizovaném hardware. Celý server je jen váš, nainstalován je na něm operační systém dle vaší volby a máte plná administrátorská práva. Lze na něj nainstalovat a provozovat libovolný software. Server lze kdykoliv přeinstalovat a operační systém změnit.

VPS SSD je určeno pro nejnáročnější zákazníky, kterým již nedostačuje naše nabídka webhostingu a zároveň mají potřebu speciálních nastavení (které nelze na sdíleném webhostingu nabídnout), instalace určitých doplňků (jež na webhosting neinstalujeme), případně vyššího výkonu a zároveň nechtějí platit měsíčně vyšší částky za dedikovaný (vyhrazený celý fyzický stroj pro jednoho zákazníka) server. Virtuální stroj je vytvořen na velice výkonném serveru, tj. výkon velice výkonného (a zároveň drahého) rackového a značkového serveru je rozdělen na menší části a každý zákazník získá poměrnou část celého výkonu za poměrnou cenu.

Dbáme na to, aby žádný náš server nebyl přetížen, a proto jsou fyzické prostředky serverů nadimenzovány tak, aby nedocházelo k jejich sdílení nebo omezování mezi jednotlivými zákazníky. Mezi naše hlavní výhody, kromě zcela bezkonkurenční ceny, patří i to, že paměť RAM DDR3 je vyhrazená, tj. garantována..

Snapshot je (v kontextu virtualizace) stav virtuálního serveru v určitý okamžik. Zahrnuje stav diskových zařízení i paměti RAM. Po obnovení VPS ze snapshotu se tedy server ocitne přesně ve stavu, ve kterém byl v okamžiku vytvoření snapshotu.

Kolik snapshotů si tedy zaplatíte, tolik jich budete moci mít maximálně vytvořených. Snapshoty můžete vytvářet/mazat/obnovovat dle Vašeho uvážení. Je možné si objednat 1-10 snapshotů.

Rozšíření — interní snapshoty » 

KVM (Keyboard-Video-Mouse) je obecné pojmenování technologie pro vzdálený přístup k monitoru, klávesnici a myši nějakého serveru. Tento přístup není závislý na operačním systému, a tak funguje i když operační systém na VPS zhavaroval, lze přes to také nabootovat systém z CD/DVD, ovládat BIOS apod.

VPS — přístup k serveru přes VNC » 

Nevíte, jaké jsou přesné rozdíly mezi webhostingem, virtuálním serverem (VPS) a dedikovaným serverem a nemůžete se rozhodnout, co z toho je lepší řešení pro provoz vašich stránek či jiné aplikace?

Chcete-li provozovat např. WWW stránky, dá se na to použít kterýkoliv z našich hostingových produktů — webhosting, VPS i dedikovaný server. Rozdíly mezi nimi jsou v možnostech, které nabízí, náročnosti správy, výkonu, míry sdílení serveru s dalšími zákazníky aj.

Srovnání — webhosting — VPS — dedikovaný server » 

Přejděte ještě dnes k největšímu provozovateli virtuálních serverů v ČR. Aktuálně provozujeme 4521 aktivních VPS.